Будні, 19:00

Вороніни

 ‐ 

Про серіал

У нових серіях "Вороніних" чекають нові пригоди. Сергій, батько Віри, нещасний у стосунках. Віра спробує допомогти йому з особистим життям. Але що з цього вийде?
 
У житті Льоні відбувається важлива подія - він йде на пенсію. Тривалі пошуки роботи приводять його до заняття приватним візництвом під керівництвом Миколи Петровича. Льоня стає справжнім дорожнім "бомбилою".
 
Костю чекає екстремальний стрибок із парашутом, і ще не одна стресова ситуація. Адже у Вороніних удома, як на війні.
 
Настя, дружина Леоніда, повноправно вливається в сім'ю. Але кухня одна. Як її ділитимуть три господині?
 
Незмінним залишається лише одне - старше покоління Вороніних старанно намагається пояснити молодому подружжю, як "правильно жити".
 
Т/С "Вороніни", будні, 19:00 

Цікаво, що:

 
Над реквізитом у серіалі "Вороніни" працює загалом шестеро людей: художник з реквізиту, асистент художника з реквізиту, три реквізитори та асистент реквізиторів.
 
Серед дитячих малюнків, розвішаних по будинку, є і справжні картини, до яких доклали руку юні актори серіалу - Маша Іллюхіна і близнюки Кирило та Філіп.
 
Міліцейська форма у Льоні справжня.
 
Незвичайний реквізит останнього сезону - автомобіль «Волга» 2410. Це справжня машина, її заганяли в павільйон, а потім знімали на однотонному кольоровому фоні.
 
У знімальному павільйоні відтворені декорації двох квартир та сходовий майданчик. Все точно повторює реальні умови. Але є й свої маленькі хитрощі. На кухні Кості і Віри насправді двоє дверей: одні ведуть у передпокій, інші - у вітальню. Щоб із вікон і балконів героїв було видно вулицю й будинки навколо, ззаду висять величезні фотошпалери з міським пейзажем. А час доби регулюється за допомогою світла.

 
Меблі для вітальні батьків Кості довелося замовляти через інтернет, тому що подібні вже вийшли з моди. А решту обстановки для серіалу купували у звичайних магазинах.
 
Техніка на кухні героїв переважно бутафорська, за винятком холодильника. Але й він не працює, тому що шум заважав би процесу зйомки.  дивіться
на новому