З 14 липня, 18:10

До смерті красива

 ‐ 

Про серіал

 "До смерті красива" – це телевізійний серіал про нескінченні пригоди блондинки-моделі, яка опинилася в тілі гладкої брюнетки-юриста.
 
Ефектна білявка, успішна модель і красуня Діана відкрита, чиста і дещо наївна. Батьки здувають пилинки зі своєї доньки, а наречений – молодий і перспективний адвокат Григорій – носить її на руках. Але несподівано Діана гине в автомобільній катастрофі. У Небесній Канцелярії її зустрічає сувора Дама (з вигляду – типова працівниця держустанови), переглядає на комп'ютері історію життя і "зависає"... Вона не може відправити дівчину ні в пекло, ні в рай, бо за все своє життя Діана не встигла зробити абсолютно нічого – ні доброго, ні поганого. Після недовгої розмови з Дамою юна красуня розуміє, що співчуття від співрозмовниці їй не дочекатися, і, користуючись розгубленістю останньої, натискає кнопку "повернення на Землю".
 
 У цей же час в адвокатському бюро гине від випадкового пострілу адвокат Даша: її пишні форми затуляють шефа від кулі злочинця, який влаштував стрілянину в їхньому офісі. Тепер душа Дар'ї відправляється у бік "світла", а в її тіло потрапляє душа Діани, яка самовільно відправила себе назад на Землю. Таким чином Всесвіт дає Діані шанс почати допомагати людям і здійснювати добрі вчинки вже в новому образі. 
 
Дар'я (а в душі – Діана) приходить до тями в лікарняній палаті і, побачивши своє відображення у хірургічній лампі, жахається... Як же в такому тілі можна жити?! Про подіуми і зйомки не може бути й мови! Але, виявляється, у адвокатів життя не менш бурхливе, ніж у моделей ! Щойно Даша повертається в адвокатську фірму, її відразу ж навантажують судовими справами про розділ майна, спадщини, розлучення. І дівчина розуміє, що все розуміє!
 
 Виявляється, разом із тілом Дар'ї Діані дісталися її знання та інтелект! Адже раніше вона цікавилася лише шлюборозлучними процесами зірок шоу-бізнесу і не могла собі навіть на мить уявити неймовірну кількість незвичайних і навіть вишуканих способів обійти закон. Перше бажання "нової" Даші – тікати з адвокатської контори і від "старого" життя. Але, за іронією долі, їй доручають вести справу молодого чоловіка проти фармацевтичної компанії: халатність лікаря, який використав сильний гормональний засіб, стала причиною смерті його юної дружини. 
 
Побувавши на похоронах Діани і побачивши, як важко переживає загибель дівчини її наречений Григорій, Даша приймає рішення довести судовий процес до переможного кінця.
 
Скуштувавши радість перемоги, Дар'я залишається в компанії – починає опановувати професію адвоката і поступово вливається в колектив. У цьому їй допомагає безцінна асистентка Маргарита, яка віддана начальниці до глибини душі.
 
 Маргарита списує дивацтва поведінки Дар'ї на втрату пам'яті після пострілу і терпляче пояснює, хто, чим і навіщо в їхній фірмі займається. Головна офісна пліткарка, вона консультує Дашу не тільки з офіційних питань, а і щодо бурхливого закулісного життя в компанії. А у Даші, звісно, немає ніякої амнезії – вона справді потрапила в новий світ. Від "старої" Даші – блискучого адвоката – їй дісталися тіло і інтелект, від Діани – спогади про колишнє життя і характер. Тепер вірші і проза, лід і полум'я мають якимось дивом ужитися в одному тілі. Даші потрібно навчитися жити новим життям, залишаючись у душі все тією ж юною білявкою, але вирішуючи найскладніші життєві проблеми в залі судових засідань і в особистому житті. 
 
 
 "До смерті красива", з 14 липня, будні, 18:10

  дивіться
на новому