Нові серії з 13 серпня! 22:00

Герої

Карен Магікян
 
Глава сім'ї й батько трьох дочок. Карен дуже любить своїх дівчаток, балує їх, але пильно стежить за особистим життям старшої Маріне. У сім'ї Карен поводиться як справжній чоловік. Якщо потрібно виконати якусь хатню роботу, перекладає її на дочок, але готувати смачне м'ясо й робити маринад за рецептом своєї прабабусі не довіряє нікому.
 
Карен – власник приватного автосервісу. Ставиться до своєї роботи дуже серйозно і з любов'ю. У побуті він традиціоналіст і консерватор – не знається на сучасній техніці і вкрай насторожено ставиться до новинок: незадоволений тим, що йому дарують айфон, не знає значення смайликів і не вміє користуватися Скайпом.
 
Актор Грант Тохатян
 
Наташа
 
Любляча і кохана дружина і мама. Працює стоматологом у приватній клініці й повністю займається хатнім господарством і вихованням дочок. Наташа дуже любить і поважає Карена, намагаючись згладжувати його кавказький темперамент. Добра, турботлива, по-жіночому мудра, вона має твердий характер.
 
У Наташі дуже довірчі стосунки з дочками, особливо з Маріне: старша дочка часто ділиться з нею секретами і звертається за порадами. Наташа з симпатією ставиться до хлопця Маріне – Єгора – і заступається за нього перед Кареном.
 
Актриса Анна Ардова
 
Ануш
 
Молодша дочка. Вся сім'я її любить і балує, і вона частенько цим користується.
 
ААнуш – вередуля і шантажистка, постійно здає старшу сестру батькам. Дуже хоче п'ятий айфон, грає в комп'ютерні ігри на планшеті й якось видає себе в соцмережі за Віку, щоб поспілкуватися із симпатичним хлопчиком.
 
Актриса Луїза-Габріела Бровіна
 
Віка
 
Типовий підліток перехідного віку з різкими перепадами настрою. Навчається середньо, часто отримує трійки і проводить вільний час у соціальних мережах і Скайпі. Віка постійно випрошує у батьків найновіші ґаджети (телефон, планшетник, комп'ютер) і часто досягає свого.
 
У школі Віка має багато шанувальників: один красунчик проводжає її зі школи, інший постійно дошкуляє телефонними дзвінками, з кимось вона весь час переписується у соцмережах, чого зовсім не схвалюють батьки, особливо тато.
 
Актриса Аліна Грінберг
 
Маріне
 
Старша дочка Карена і Наташі. Навчається на останньому курсі інституту. Маріне дуже любить і поважає своїх батьків. Мамі довіряє всі свої секрети, а тату демонструє цілковитий послух, не упускаючи при цьому власної вигоди. З сестрами у Маріне дещо натягнуті стосунки: з середньою Вікою вони часто підколюють одна одну, а молодша Ануш постійно «закладає» Маріне батькам.
 
У Маріне є хлопець Єгор, якого вона дуже любить, але хвилюється через те, як поставиться до цього кохання батько.
 
Актриса Елен Касьянік
 
Єгор
 
Наречений Маріне. Корінний москвич із хорошої сім'ї. Освічений, успішний і впевнений у собі, представник «золотої молоді ». У Єгора багато корисних зв'язків і знайомств. Попри те, що у нього заможні батьки, у своєму бізнесі всього досяг сам.
 
За професією Єгор – фахівець з монетизації інтернет-трафіку. Основна діяльність – продаж трафіку, а також пошукова оптимізація і просування сайтів. Єгор добре знається на сучасній техніці: підключає Наташі мультиварку, навчає Карена поводитися з комп'ютером і дарує йому камеру з ейч-ді дозволом.
 
Актор Андрій Бурковський
 
Давид
 
Найближчий друг Карена, грузин. Заповзятливий, генератор ідей. Успішний, з хорошим почуттям гумору. Познайомився з Кареном після його переїзду до Москви. Бабій. Був одружений тричі, і від кожної дружини у нього по сину. Виправдовує це девізом по життю – у кожної дитини має бути своя мама.
 
Давид – господар ресторану кавказької кухні, в якому періодично обідає або вечеряє Карен. Там же він проводить зустрічі, щоб обговорити всі свої проблеми. За історично сформованими грузино – вірменськими відносинами постійно сперечається з Кареном, хто крутіший – грузини чи вірмени.
 
Актор Теміко Чичинадзе
 

 


  дивіться
на новому