Нові серії з 13 серпня! 22:00

Останній із Магікян

 ‐ 

Про серіал

Про міцність і гостинність кавказьких сімей знають у всьому світі. Новий канал запрошує в гості у велику і веселу сімейку Карена Магікяна

Карен – справжній вірменин, який шанує давні традиції. У нього чудова дружна сім'я, запальний характер і власний автосервіс. Він – голова родини, і не збирається прогинатися під мінливий світ. Вважає себе сучасною людиною. Хоча він користується чорно-білим мобільником, для нього лист – це списаний літерами папір у конверті. І йому ніколи не зрозуміти, чому люди спілкуються у скайпі, а не за вечерею, сидячи за столом.

Карен виховує трьох дочок, хоча все життя мріє про сина. Він дуже любить своїх дівчаток, балує їх, але для нього справжня загадка всі ці айфони, айпади та інші сучасні гаджети. Він не розуміє, чому молодша дочка грає в інтернет-ігри, середня – цілодобово зависає в мережі, а старша хоче вийти заміж.
 
 
У Магікяна свої життєві правила і закони. Він не розуміє сучасних стосунків. Як у дочки може залишитися ночувати хлопець, якщо вони не одружені? І його не хвилюють запевнення дружини, що "зараз так заведено". Нехай так роблять усі, але не в його родині! Він кавказець, у нього є принципи!
 
Комедія з акцентом "Останній із Магікян ", нові серії з 13 серпня, 22:00 

  дивіться
на новому