Історія

Новий канал – Життя яскраве! 

Веселий, оригінальний розважальний канал. 
Найпривабливіший для молодої аудиторії 14-35 років. 
 
Канал сміливих ідей. Канал соціально-відповідальних ініціатив. Відкритий до спілкування із широко розгалуженими пабліками у соціальних мережах. Екскурсії у світ телебачення для школярів та студентів – наша добра традиція. Наша перевага – ми знаємо свого глядача в обличчя.
 

 

 • 31 Грудня
  2007 року

  На останньому, фінальному гала-концерті Першої української "Фабрики зірок" було визначено переможців проекту. Третє місце посів улюбленець глядачок Віталік Галай, друге - екзотична красуня Христина Кім. А перше чесно поділили між собою Оля Цибульська та Сашко Бодянський (згодом вони об'єдналися в дует "Опасные связи").

 • 5 Листопада
  2007 року

  Прем'єра серіалу "Колишня", що зняв Новий канал разом із "АМЕДИА Украина". Російська продакшн-студія АМЕДИА добре відома глядачам за такими серіалами, як "Моя прекрасна няня", "Тетянин день", "Холостяки" тощо.

 • 22 Жовтня
  2007 року

  Глядачі мали змогу побачити перший випуск програми "TV-таблоID", спільного проекту Нового каналу та одного із найпопулярніших ресурсів українського Інтернет - сайту "ТаблоID". Про наповнення півгодинної вечірньої праймової програми каже власне її назва, як відомо, "таблоідом" іменують масову газету із сенсаційними повідомленнями та яскравими ілюстраціями. Ведучими проекту стали Оксана Гутцайт, Михайло Шаманов і Вадим Ярошенко.

 • 16 Вересня
  2007 року

  В ефірі Нового каналу з'явився проект, що відразу завоював симпатії глядачів і отримав високі рейтинги. Героями програми "Аналіз крові" стали діти відомих людей - Віктора Януковича, Таїсії Повалій, Світлани Леонтьєвої, Ольги й Наталі Сумських, Стелли Захарової та багатьох інших. "Проаналізувавши" життя зіркових нащадків, ведучий Геннадій Вітер і знімальна команда проекту взялися за самих знаменитостей. Цікаво ж довідатися про "закулісне" життя наших зірок.

 • 23 Серпня
  2007 року

  Відбулася церемонія "Телетріумф-2007". Для каналу вона стала особливою подією не тільки тому, що два проекти Нового ("Гордість країни" та "Гол!") були відзначені почесними нагородами. Цьогоріч саме Новий канал узяв на себе всю творчу й технічну підготовку церемонії.

 • 20 Липня
  2007 року

  На Новому відбулася прем'єра популярного російського серіалу "Щасливі разом". Українським глядачам ситком про веселу та божевільну сімейку Букіних теж запав у душу.

 • 15 Липня
  2007 року

  У "Шоуманії" змінився ведучий. Тепер із "найсвіжішими" плітками з життя селебриті глядачів знайомить епатажний і ексцентричний хореограф Дмитро Коляденко.

 • 4 Червня
  2007 року

  Офіційний день народження Першої української "Фабрики зірок". У цей день відбулася презентація грандіозного проекту. А за деякий час у Зірковому будинку оселилися перші мешканці. Зірки шоу-бізнесу й журналісти провели тут два дні й на собі випробували суворість "фабричного" режиму.

 • 5 Травня
  2007 року

  Прем'єра програми "Корисна площа" з ведучим Геннадієм Попенко.

 • 30 Березня
  2007 року

  Учетверте на сцені київського театру ім. І. Франка Новий канал, Фонд Віктора Пінчука та газета "Факти" нагороджували тих, чиї вчинки можна сміливо назвати Вчинком.

 • 3 Березня
  2007 року

  Розпочався показ екстремального шоу "Володар гори". Російські та українські зірки змагалися за звання найшвидших і найсильніших у далеких французьких Альпах. А коментували змагання знаменитий фігурист Євген Плющенко та ведучий Нового каналу Андрій Доманський.

  дивіться
на новому