Історія

Новий канал – Життя яскраве! 

Веселий, оригінальний розважальний канал. 
Найпривабливіший для молодої аудиторії 14-35 років. 
 
Канал сміливих ідей. Канал соціально-відповідальних ініціатив. Відкритий до спілкування із широко розгалуженими пабліками у соціальних мережах. Екскурсії у світ телебачення для школярів та студентів – наша добра традиція. Наша перевага – ми знаємо свого глядача в обличчя.
 

 

 • 8 Грудня
  2006 року

  Вийшла в ефір одна з перших в Україні програм у жанрі "інфотеймент". Розважальні та захопливі сюжети "Ексклюзиву" відразу ж підкорили увагу глядачів.

 • 5 Листопада
  2006 року

  В ефірі Нового каналу з'явилася програма "Хочу заміж". У кожному випуску шоу експертна рада, що складається з красивих і популярних жінок, а також одного відомого чоловіка, вирішують питання, через які, на думку героїні, вона не може вийти заміж. Ведучий проекту - актор Віталій Єгоров.

 • 26 Жовтня
  2006 року

  Голова ЗАТ "Новий канал" Ірина Лисенко увійшла до сотні  найвпливовіших жінок України (на думку щотижневика "Фокус")

 • 17 Вересня
  2006 року

  Стартувала "Шоуманія", новий розважальний проект про найсвіжіші та найскандальніші новини з життя зірок. Ведучою програми стала дівчина, котра знає всі таємниці шоу-бізнесу. Адже співачка Світлана Лобода сама є яскравим представником зіркової тусовки.

 • 1 Лютого
  2006 року

  В ефірі Нового з'явився "Террарепортера" - проект, що "виріс" із програми новин "Репортеру". Ця програма розрахована на молодь (насамперед, у душі!), небайдужих глядачів, які цікавляться навколишнім світом.

  дивіться
на новому