Історія

Новий канал – Життя яскраве! 

Веселий, оригінальний розважальний канал. 
Найпривабливіший для молодої аудиторії 14-35 років. 
 
Канал сміливих ідей. Канал соціально-відповідальних ініціатив. Відкритий до спілкування із широко розгалуженими пабліками у соціальних мережах. Екскурсії у світ телебачення для школярів та студентів – наша добра традиція. Наша перевага – ми знаємо свого глядача в обличчя.
 

 

 • 1 Липня
  2001 року
  Липень 2001 р. "Новий" вiдзначав своє трирiччя грандiозним концертом на Контрактовiй площi, що вмiстила понад 20 тисяч глядачiв. Поздоровляли iменинника новомоднi "ТАТУ" i неперевершенi "ВВ".
 • 15 Березня
  2001 року
  Березень 2001 р. Новий Канал виходить за межi екрану на вулицi мiст. У березнi 2001 року в Києвi, у кiнотеатрi "Україна", було багатолюдно. Точнiше багатодiтно. Малята вiд року до 6 у супроводi батькiв прийшли на дитяче свято, влаштоване Новим Каналом i присвячене української прем'єрi "Телепузикiв". Пiзнiше неодноразово в рiзних мiстах України проходили дитячi свята вiд Телепузикiв, що збирали тисячi дiтей. Ведучi "Нового" iз задоволенням проводили вiкторини та конкурси для малят.
 • 10 Березня
  2001 року
  Почався показ популярного проекту для найменших телеглядачiв "Телепузики" (ВВС). Новий Канал готує до видання дитячу книжку "Кажуть телепузики", у якiй зiбранi найсмiшнiшi вислови малюкiв вiд 2-х до 5-ти рокiв (результат конкурсу, проведеного Новим Каналом i журналом "Мир семьи").
 • 1 Березня
  2001 року
  Березень 2001 р. Новий Канал першим в Українi перейшов на цiлодобове мовлення.
 • 6 Лютого
  2001 року

  06.02.2001 р. Нового Каналу стало бiльше. Офiцiйно стартує веб-сайт www.novy.tv, популярнiсть якого пiдтверджується дипломом Першого українського фестивалю Інтернет (www.internetua.net). Новий Канал - перший у номiнацiї "ЗМi в Інтернет". Крiм того, за пiдсумками цього ж фестивалю, Новий Канал - у трiйцi телеканалiв, що якнайкраще висвiтлюють подiї в Інтернеті.

  дивіться
на новому