Історія

Новий канал – Життя яскраве! 

Веселий, оригінальний розважальний канал. 
Найпривабливіший для молодої аудиторії 14-35 років. 
 
Канал сміливих ідей. Канал соціально-відповідальних ініціатив. Відкритий до спілкування із широко розгалуженими пабліками у соціальних мережах. Екскурсії у світ телебачення для школярів та студентів – наша добра традиція. Наша перевага – ми знаємо свого глядача в обличчя.
 

 

 • 20 Грудня
  2000 року
  У цей день починається мовлення через супутник. Новий Канал переходить у розряд аналогово-цифрового телебачення. Вiдтепер його програми доступнi в багатьох країнах свiту.
 • 4 Серпня
  2000 року
  Серпень 2000 р. Стартували двi новi програми: "Обличчя свiту - як це було" (проект Олександра Ткаченка) i метео-проект "Нова погода" з ведучим Геннадiєм Попенком.
 • 9 Березня
  2000 року
  В ефiрi з'явився музичний проект "Живий Звук". У студiї Нового Каналу - найвiдомiшi українськi i росiйськi музиканти. Гостями студiї стали понад сто музикантiв. Цей проект отримав успiшний розвиток у новiй програмi "Зона ночi" з ведучим Олегом Буренiним.
 • 14 Лютого
  2000 року

  14.02.2000 р. В ефiрi авторська програма легендарної ведучої українського телебачення, народної артистки України Тетяни Цимбал "Тетянин полудень". Це - жiночий телевiзiйний журнал, котрий обговорює проблеми, що цiкавлять жiнок. Програма виходить у прямому ефiрi.

 • 3 Січня
  2000 року
  2000 р. Розширюється регiональна мережа каналу. Глядачi вже 17-ти великих мiст України дивляться програми Нового Каналу.
  дивіться
на новому