До уваги операторів кабельних мереж України!

Шановні колеги!

З 02.06.2008р. буде введено кодування сигналу "Нового каналу" системою умовного доступу ”VIACCESS”. Таким чином, телевізійні програми каналу у повному обсязі будуть надаватися лише підприємствам Концерну РРТ, а також операторам кабельного телебачення, які використовують пакети універсальної програмної послуги (керуючись статтями 1, 39, 40 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення”).
 
Якщо Ви зацікавлені отримати право доступу Ваших абонентів до пакету ”Нового каналу”, повідомляємо, що у Вас є можливість укласти з нами  договір і одержати смарт-картки ”VIACCESS” для декодування супутникового сигналу. З приводу укладання договорів, заповніть будь-ласка анкету та надішліть її на aduma@novy.tv, а також за більш детальною інформацією Ви можете звернутись у відділ розвитку ”Нового каналу”:
тел.:  +38 (044) 501-99-11
факс: +38 (044) 501-99-32

Будемо раді співпрацювати! 

Любі глядачі!

На нашу адресу приходить багато листів з питаннями щодо можливості отримання глядачами у власне користування Смарт-карток для декодування супутникового сигналу ”Нового каналу”.

Хочемо повідомити, що на даний момент, право отримання смарт-картки мають лише підприємства Концерну PPT та оператори кабельного телебачення.
 
”Новий канал” веде переговори, щодо можливості надання карток декодування для фізичних осіб. Інформацію про результати переговорів буде надано окремо.
Вдячні за вашу увагу та розуміння.

Як налаштуватись на наш канал: 

Супутник - Amos-2

Позицiя - 4° захiдної довготи

Частота - 10759 МГц

Поляризацiя – горизонтальна

Швидкість передачі - SR - 30,000 Мсимв/с

Корекція - FEC 3/4

Сервіс – Novy Channal

повернутися назад
  дивіться
на новому