вихідні з 18:40

Про фільм

Лос-анджелеський поліцейський Мартін Ріггз сміливий і безрозсудний. Пройшовши війну у В'єтнамі, він буквально кидається під кулі, і не боїться втратити своє життя. Разом зі старшим і обережнішим напарником Роджером Мюрто вони розслідують кримінальні справи.


У них вистачає кмітливості та розважливості, щоб розкрити справу про самогубство якоїсь мешканки Лос-Анджелеса. Хлопці не пасуть задніх у боротьбі з впливовими, небезпечними наркоторгівцями і гангстерами, викрадають зброю зі складу поліції. Навіть після того, як Мартін і Роджер отримали звання капітанів, вони все-таки не можуть прожити без пригод. Тому браві борці за справедливість знову вириваються з теплих домашніх гніздечок. Цього разу вони полюють за китайськими мафіозі-фальшивомонетниками.

 

 

 

 

 

 

 

Х/Ф "Смертельна зброя" у суботу та неділю з 18:40 на Новому каналі!  

Джо Хелленбек колись був охоронцем президента США. Він врятував життя голові країни і здобув славу народного героя. Але гроші, популярність, престиж залишилися для головного героя в минулому. Зараз він типовий детектив, який поступово перетворюється на алкоголіка.

Приятель і партнер по детективному агентству пропонує Джо роботу, а сам гине під час вибуху автомобіля. Головний герой змушений докопатися до причин трагедії і знайти винуватців смерті товариша.

Х/Ф "Останній бойскаут" в субботу, о 23:00 на Новому каналі!


  • Поділитися з друзями:


  дивіться
на новому