Спецпроект Нового каналу!

Про фільм

Кожен із шести фільмів циклу "Прокинутися знаменитим" розповість історію людей, які стали справжніми кумирами для сучасних українців. Видатний композитор Костянтин Меладзе; найкращий футболіст України, володар "Золотого м'яча" Андрій Шевченко; культові для країни виконавці Святослав Вакарчук та Олег Скрипка; примадонна українського шоу-бізнесу Ірина Білик і переможниця "Євробачення-2004" Руслана згадають той самий ранок, коли на них обрушилася популярність.

- Назва "Прокинутися знаменитим" пояснює глядачам суть проекту, – говорить керівник Маша Єфросініна. – В проекті описується знаковий, переламний період життя героїв. Дослідження, а також мій життєвий досвід засвідчили: кожен пам'ятає ранок, коли про нього заговорили, почали писати газети та журнали.
 
Ми покажемо часи, коли наші герої приймали важливі рішення, здійснювали доленосні помилки, а емоції вирували. Загалом, все те, що вважається проміжним періодом від дій до результату. Від дій, які вони здійснювали, будучи ще ніким. До результату, який донині дає їм статус зірок. Кожен фільм – це коротке прочитання біографії людини-кумира українців, з правильно розставленими акцентами.
 
 

  • Поділитися з друзями:


  дивіться
на новому