Онлайн-конференція з Іриною Волковою, від 19.10.2012

Для Ірини Волкової прокидатися о 4:45 звична справа. Вона - жайворонок та щоранку, в доброму гуморі, ділиться свіжими новинами!

 
Змалечку полюбляє зелений чай. Має три пристрасті у житті: літературу, живопис і кіно. Весела та емоційна. Обожнює подорожувати і відкривати для себе нові місця.
 
Дізнайтеся більше про ведучу "Репортера" на Новому каналі! Запитуйте у Ірини Волкової!

 

 

Будь ласка увійдіть на сайт для відправки питання

Відповіді на запитання:
 • Яке мысто вам особисто подобається найбільше!
  Відповідь Ірини Волкової:
  Київ! Це — як велика любов: ми давно разом, але почуття все одно не “затираються”. Буває, дивлюся навкруги, вдихаю свіже повітря, посміхаюся і думаю: “Як же я люблю це місто!” Так, воно не ідеальне, має безліч вад і, на жаль, не є повноцінною європейською столицею — до цього ще ой як далеко! Але попри все Київ такий прекрасний! І такий рідний! Якщо говорити про міста, які мені дуже подобаються, це Львів, Берлін і Гонконг. Але Київ — то зовсім інше, в нас з ним серйозні стосунки, а не просто флірт:).
 • Ви б хотіли вести Підйом разом з В’ячеславом Соломкою, Сашою Скічко та Альоною Мусієнко?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Ні. У кожного своя місія в телепросторі:)
 • У якому місті ви народились?*)
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я виросла в Алчевську Луганської області.
 • Ви отримували листівки з інших країн?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Періодично отримую. Річ у тім, що моя сестричка дуже багато подорожує і намагається надсилати мені листівки з кожної країни, в якій буває. Я знаю, що зараз є ціла течія – люди отримують і надсилають листівки абсолютно незнайомим людям. У такому участі не беру, якщо ви про це мене запитували.
 • У вас є дітки?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Поки що немає.
 • Чи задоволені ви своєю роботою? Ким ви мріяли стати в дитинстві?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Задоволена — не те слово! В дитинстві спочатку мріяла бути ветеринаром, потім міліціонером , а згодом вже почала мріяти про роботу журналіста.
 • Як ви вчилися в інституті? Які ви мали оцінки? І чи важко вам було навчатися?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Вчилася я добре, поки на третьому курсі не пішла працювати на місцеве телебачення. Тоді, звичайно, саме робота вийшла на перший план у житті. Але мені вдавалося усе поєднувати. Журналістам взагалі “гріх” довго відсиджуватися на парах. Треба йти і працювати — одним лише знанням теорії професію не опанувати. Не можу сказати, що вчитися було важко, скоріше — цікаво.
 • Ви є в конактах?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Не шукайте мене там, краще заходьте у Фейсбук і на сайт Нового каналу!
 • Чи не хотіли б ви провести день народження Репортеру?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Даруйте, але я не розумію питання. Хіба Репортер святкує День народження?
 • Яку музику ви слухаєте?
  Відповідь Ірини Волкової:
  В цьому плані я меломан – люблю різні напрямки. Але лише якісну музику! Тому взагалі не слухаю російську естраду (не люблю це слово – “естрада”, відгонить чимось радянським і заскорублим, але тут воно вжито правильно))). Російська музика — це оплот несмаку та бездарності (це моя суб’єктивна думка). Тому найчастіше слухаю британських, американських та українських виконавців. Особливо серед “наших” мене радують “Оторвальд”, “Hardkiss”, “Gorchitza”...
 • Чи вам легко було досягнути успіху ?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я не можу сказати, що було легко. Все ж я з провінції, а Київ до нас, приїжджих, не завжди буває лагідним.)) Але я люблю свою роботу, віддаюся їй, тому мені гріх на щось скаржитися.
 • Чи є ви в соціальних мережах?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Є у Facebook, заходьте в гості!
 • Доброго дня, Ірино. Я завжди дивлюся Репортер, коли побачу вас по телевізору, зразу піднімається настрій. Ви заряджаєте мене позитивом і енергією на весь день. Хочу побажати вам наснаги й успіхів в роботі, будьте такою яка ви є. Життя яскраве :)) І моє запитаннячко... Як ви відноситесь до екстриму? чи наважились би стрибнути з парашутом, чи займатися джампінгом?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Дякую вам за теплі слова! Дуже люблю екстрим....але тільки дивитися!:) Страшенно боюся висоти і швидкості! Але в юності, щоб ніхто про це не здогадався, могла шугонути з моста у річку або попросити в когось мотоцикла і без прав і досвіду ганяти на ньому. Ніхто не здогадувався, але при цьому я страшенно боялася! Тепер я виросла, порозумнішала, і більше не ризикую. Стрибнути з парашутом — та ні за що!!! Але захоплююсь екстремалами і їхньою хоробрістю, тому часто даю подібну інформацію в “Новинах до кави”.
 • Какие упражнения,разминку Вы проводите для лучшего развития речи?)Просто говоря - что бы лучше звучал голос и его было приятно слушать)
  Відповідь Ірини Волкової:
  В ідеалі перед ефіром треба читати скоромовки. Інколи на це не вистачає часу (особливо вранці). А взагалі робота над голосом і вимовою — це постійний процес для ведучих. Зізнаюсь вам чесно — частенько буваю не задоволена собою в цьому плані!:) Але це добре, адже стимулює працювати і працювати над собою далі.
 • Ви займаєтесь спортом?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я жити не можу без спорту! Хоча й не можу похизуватися тим, що абсолютно системна в заняттях. Можу робити паузи, при цьому не пишаюся собою. Але по-справжньому добре почуваюся тільки займаючись спортом! В теплі періоди року бігаю, їжджу на велосипеді. Взимку ходжу до тренажерного залу. Вдома у мене є дошка для преса, гантелі, еліптичний тренажер. Це, до речі, одна з найкорисніших речей, які я придбала. Причому, коли його купувала 5 років тому, знайомі мене відраджували. Мовляв, два тижні позаймаєшся і забудеш. Я рада, що вони помилилися:).
 • Ірино, доброго дня! Завжди дивлюся новини в 19.00 з вашою участю. Скажіть будь ласка, хто вас одягає на ефір, це ж просто жах. У такому одязі, особливо в рубашці у нашому селі влітку хлопці корови пасуть і на фермі фуражири ходять. І це не жарт, це так і є. От навіть на фото, яке я зараз бачу на сайті, ви приваблива. Будь ласка, заберіть ту настьорку. Подивіться для прикладу новини інших країн – та такого одягу ніде не має. Вибачте за такий лист.
  Відповідь Ірини Волкової:
  Та у вас на селі модні хлопці!)) Пришліть мені їхні фото, повчимося у них стилю разом із нашими стилістами))
 • Яка ваша улюблена програма на Новому каналі? Ви зі скількома знаменитостями були знайомі на Новому каналі?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Улюблені програми на Новому — “Репортер” і “Підйом”. Отака несподіванка!)) А знаменитості не знаю жодної. Просто є хороші, цікаві, творчі, харизматичні люди, які працюють на Новому. Знаменитість — то якось пафосно звучить. У нас на Новому не пафос, у нас — родина!
 • Шановна Ірино, розкажіть Вашу історію успіху!
  Відповідь Ірини Волкової:
  Обов’язково, але трохи згодом.))
 • Як ви ставитеся до системи навчання в Україні? Що змінили б, якби могли?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Жахлива і напіврадянська! Якби могла — змінила б усе! Досі не розумію, чому діти з гуманітарним складом розуму (як я) мусять так поглиблено вивчати алгебру, фізику та хімію! І чому в такому юному віці треба “гризти”, наприклад, “Анну Кареніну”, якщо можна насолоджуватися нею у більш зрілому? Не можна обирати предмети, мати свою думку... Саме відчуття відсутності вибору — гнітюче і не сприяє розвитку особистості.
 • Головне – результат чи спосіб його досягнення?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Спосіб має значення! Результат будь-якою ціною — не для мене. До речі, в кар’єрі таке бачення не допомагає.
 • Ирина, а вы есть в соцсетях ? Какое у вас хобби?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Часто буваю на Facebook. Люблю гру «Magic the gathering». Мабуть, її можна назвати моїм хобі. Звісно, без фанатизму, але задоволення ще те!
 • Здравствуйте! Я живу в другом городе, но очень хочу получить ваш автограф. Можно ли как-то его получить, не приезжая в Киев?
  Відповідь Ірини Волкової:
  І вам доброго дня! Пишіть на адресу нового, намагатимусь відповісти. Але скажу вам чесно — не поділяю вашого захвату перед звичайними закарлюками на папері.
 • Добрый день! Какой самый героический поступок делали для вас?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Мабуть, ніякого, якщо я вже цілих дві хвилини не можу пригадати нічого такого.))) Заради мене не їхали рятувати від вирубки африканські ліси, не підкорювали скелі без страховки, не заходили у клітку з тигром... Чи то я — нікудишня муза, чи просто мені траплялися адекватні хлопці)))
 • Як треба жити, щоб досягти успіху?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Не знаю. Чесно! Але мені здається, що треба прагнути не успіху, а гармонії.
 • Завдяки чому ви так рано прокидаєтесь? Я пробував, мені не вдалося прокинутись о 4:45.
  Відповідь Ірини Волкової:
  Потрібен режим. Намагаюся раніше лягати спати, і згодом звикла до ранніх підйомів.
 • Добрый день, дорогая Ирочка! Скажите, пожалуйста, был ли у Вас самый смешной случай в детстве, и какой?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я не можу згадати щось конкретне. У дитинстві постійно весело і смішно)))
 • Каков для Вас идеал мужчины?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Інтелект і почуття гумору – це головне для чоловіка.
 • С чего началась Ваша карьера?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я починала свою кар’єру на луганському телебаченні. Прийшла працювати туди журналістом, а потім доросла до ведучої новин.
 • Вы любите активный или пассивный отдых?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Однозначно активний. Я ніколи не лежу на пляжі, наприклад. Постійно кудись їду, щось дивлюся. Дуже люблю спостерігати за побутом людей, за архітектурою міст, за культурою та традиціями країн, в яких відпочиваю.
 • Cкажіть як давно Ви працюєте на новому каналі?
  Відповідь Ірини Волкової:
  На Новому каналі працюю з 2005-го. У лютому буде 8 років.
 • Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що мені потрібно вивчати, щоб я навчилася гарно говорити та в майбутньому стала телеведучою?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Гуманітарні науки.
 • Чи є у Вас мрія, яка досі не здійснилася?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Звісно, є. Наприклад, давно хочу поїхати до Самарканда. Але поки що так і не вдалося знайти попутників – ніхто з моїх друзів не хоче їхати в Узбекистан. Не поділяють моєї пристрасті, мовляв, є значно цікавіші маршрути. Та я мрію побачити одну з найпрекрасніших площ світу Регістан, могилу Тамерлана, спробувати знамениті узбецькі дині...Все це дуже загадково і гарно.
 • К какому типу темперамента вы себя относите:сангвиник,флегматик, холерик или меланхолик?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Абсолютний сангвінік! Коли немає цукерок, іноді стаю меланхоліком.
 • Если бы Вы могли вернутся в прошлое. Что бы вы исправили?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Чесно кажучи – нічого. Хоча в моєму житті й були помилки, але це частина мене.
 • Что Вы в себе больше всего любите, а за что на себя часто злитесь?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я забуваю про дні народження друзів та близьких. Це жахливо, і мені дуже соромно за це! А ще дуже часто гублю речі — перепустки, телефони... От коли я злюся на себе! Ну а люблю в собі легкий погляд на життя. Не заморочуюсь довго на проблемах.
 • Сочиняли когда-нибудь стихи?
  Відповідь Ірини Волкової:
  У 4-му класі — перший і останній вірш.
 • Кто вас в детстве учил краситься?
  Відповідь Ірини Волкової:
  На першу шкільну дискотеку — мама. Вона в мене художник, тож така “палітра” була на очах: помаранчевий, бузковий... Відтоді довелося швиденько навчитися самій)))
 • Розкажіть про свій перший ефір
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я навіть пам’ятаю той день. Це було 6 лютого 2005 року – мій перший робочий день на Новому каналі. До цього я працювала на телебаченні, але у прямий ефір вийшла саме тут. Я вела “Спортрепортер” – дуже хвилювалася. Пам’таю, щось наплутала, але в цілому все пройшло добре.
 • Ви умієте водити машину?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Ні.
 • Як часто буваєте на Батьківщині?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Ви маєте на увазі Луганщину? Кілька разів на рік, частіше не виходить. Але близькі часто приїжджають до мене в Київ.
 • Можете назвати себе щасливою людиною?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Так!
 • Ви коли-небудь зустрічали схід сонця на роботі?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Постійно! Ми приїжджаємо на роботу, коли на дворі ще темно. Коли буває вільна хвилинка — можна побачити як сонце “ходить” по верхівках дерев і навколишніх висоток.
 • Що хотіли б змінити у своєму житті?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Філософське питання. Завжди працюю над тим, щоб виправити те, що не подобається. І насолоджуюся й бережу те, що виправляти не потрібно.
 • У вас є мета,яку ви ще не досягли? (можна не називати)
  Відповідь Ірини Волкової:
  Без мети нецікаво жити, завжди маю.
 • Ваше улюблене ім'я?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Немає. Багато гарних.
 • Колись читала,що ви каву не любите...а в Підйомі тільки її й п'єте. Ваші смаки змінилися чи то для передачі?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Мої смаки кардинально змінилися в березні 2009-го. Тоді я вперше відвідала Львів і так закохалася в це місто, що полюбила каву, яку ніколи раніше не любила. Тепер без горнятка кави день неповноцінний!
 • Розкажіть ваш секрет краси та гарного настрою зранку?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Головний секрет краси і гарного настрою – це сон. Треба висипатися. Працюючи в ранкових новинах, я не дозволяю собі не спати до третьої ночі. Зазвичай намагаюся лягати в ліжко не пізніше десятої вечора.
 • Після одруження зміните прізвище?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Після одруження подумаю)))
 • Які тваринки вам подобаються? Кого хотіли б ще мати?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я обожнюю тварин! Кішок, собак, кроликів, навіть корів! Із задоволенням пасла їх у дитинстві у селі разом з дідусем та бабусею.
 • Скільки років вашій красуні (кішці)? Принесіть її колись у Підйом! Я теж обожнюю котів - маю кішку Мурку.
  Відповідь Ірини Волкової:
  Моїй кішці Мішані цього літа виповниться 3 рочки. Вона вже доросла й розумна киця! Із задоволенням брала б її з собою на роботу, якби це не було таким стресом для неї. Ті три рази, коли вона була дуже потрібна в кадрі, трималася гідно, але при цьому страшенно перелякалася!
 • У Вас є фобії?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Мені стає моторошно, коли бачу людину, яка стоїть на краю прірви, або перехиляється через парапет. Не знаю, чи можна це назвати фобією, але відчуття при цьому — жахливі! Сама теж боюся висоти, але не критично — можу із собою впоратись.
 • Щастя це...?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Кохання, друзі,робота, подорожі...
 • У вас є найближчі друзі на каналі?
  Відповідь Ірини Волкової:
  На щастя, є!
 • Як часто ви дивитеся телевізор? Які програми любите?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Не дуже часто. Звісно, люблю новини. А взагалі якісний телевізійний продукт завжди приємно дивитися. На Новому можу “залипнути”, коли вдень іде серіал “Друзі”. Причому, деякі серії дивлюсь по десятому колу. Виходить, що я — шанувальниця програми “Тін-тайм” з братами Борисенками)))
 • Якщо б вам запропонували "переробити" якийсь фільм,ви погодились би?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я ж не “переробляльниця фільмів”!))))
 • Яку професію обрали б, якби не телебачення?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Якби не телебачення, було б радіо... Або друковані видання. В будь-якому разі, працювала б у ЗМІ. Це — моє життя.
 • Як ваші батьки ставляться до вашої роботи?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Як і усі батьки — пишаються!
 • Як ви ставитесь до критики?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Спокійно і навіть із вдячністю, якщо вона конструктивна.
 • Не хотіли б зняти свою власну програму?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Так, хотіла б.
 • Ви спілкуєтесь із Притулою,Сашею чи Олею? Чи можна вважати вас друзями?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Ми спілкуємось, коли бачимось. Але, на жаль, бачимось дуже рідко — в усіх дуже щільні графіки. Але я з теплотою згадую роботу в цій команді — це було незабутньо!
 • Чи не хотіли б ви знятися в кіно, як Оля Фреймут?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Можливо колись. Але нині акторство — не моя стихія.
 • Чому саме Новий канал?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Тому, що він – найяскравіший!
 • Хто ви за професією?
  Відповідь Ірини Волкової:
  За освітою я — редактор, закінчувала факультет журналістики.
 • О котрій годині закінчується Ваш робочий день?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Інколи він закінчується після восьмої вечора.
 • Іра, добрий вечір! Розкажіть, як Ви потрапили на Новий канал?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я працювала на луганському телебаченні й відіслала своє резюме на Новий канал, тому що тут якраз шукали ведучих. Мене запросили на кастинг. Пам’ятаю, було дуже багато людей, я навіть не вірила, що виберуть саме мене. А потім пролунав дзвінок... Я досі пам’ятаю той мій танок радості в коридорі, коли почула, що мене взяли на роботу! Це був дуже важливий момент у моєму житті!
 • Ви любите співати?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Ні, я не люблю ані співати, ані прирікати на ці тортури - прослуховування моїх пісень - інших людей. Тому, що я не дуже сильна у цьому )
 • Я знаю, що ви любите подорожувати,розкажіть будь ласка,в якій країні вам сподобалось найбільше?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Я люблю Берлін. Мені подобається як там ставляться до велосипедистів, тому що я сама їзжу на велосипеді... Там є велодоріжки... На законодавчому рівні велосипедист там має більші права, ніж пішохід чи водій автомобіля.
 • Доброго дня! У якому одязі ви розповідаєте новини? Який ваш дрес-код?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Новини - це класичні блузи, піджаки і брюки... У житті, звичайно, я такого дрес-коду не дотримуюсь.
 • Якою мовою Ви розмовляєте в житті?
  Відповідь Ірини Волкової:
  У повсякденному - намагаюся українською.
 • Чим Ви займаєтеся у вільний від роботи час?
  Відповідь Ірини Волкової:
  У мене дуже мало вільного часу. Але якщо є, то можу почитати, послухати музику чи подивитись кіно - все банально...
 • В Підйомі часто згадують про Вашого кота , і що Ви страшенно любите котів - це так? І розкажіть трошки про свого котика)
  Відповідь Ірини Волкової:
  О, так, це точно, я - котоманка! У мене кішка Міша, дівчинка, але в неї чоловіче ім‘я, тому що у дитинстві вона була такою хуліганкою, що ми вирішили дати їй саме чоловіче ім‘я. Шкодне котеня, але насправді виросла прекрасна кішечка, чемна, зараз нема з нею ніяких проблем. Я її люблю. Вона двічі знімалася в ефірах програми "Підйом" і ми її першу запускали в нашу нову студію "Підйому".
 • Здравствуйте. Ірина, а ви любите подорожувати?
  Відповідь Ірини Волкової:
  Дуже люблю, обожнюю і я не розумію людей, які їздять кожного року в одну і ту саму країну, в одне і те саме місце і в один і той самий готель. Тому я кожного разу намагаюся поїхати в інше місце, побачити іншу культуру... Для мене подорож - взагалі головне. І одне натхнення - відпочинок.
Залишити коментар
Щоб коментувати авторизуйтесь
 • 28.12.2013 11:50:44
  Я б хотів вас запитати, що стимулювало вас на кар'єру телеведучого. І ще Щасливого Нового року, веселих свят:) Хай щастить!)
 • 26.05.2013 17:56:22
  Здравствуйте Ирина!У меня к вам такой вопрос:Вы суеверный человек!?
 • 28.03.2013 16:27:40
  Я кожний ранок зустрічаю із "Репортером" і "Підйомом"і кожний ранок захоплююся вами, Ви вже давно працюєте журналістом на новому каналі,тому в мене винекло таке запитання до Вас,чи хвилюєтесь ви перед кожним ефіром,тому що Вас побачать мільйони людей,якщо так- то як Ви тамуєте це хвилювання?
  дивіться
на новому