Онлайн-конференція з Віктором Сидоренко, від 25.10.2012

Алергія заважає спілкуванню з тваринами? Не можете прийти в форму після пологів? Програєте у боротьбі з вірусами?

Запорука гарного здоров‘я та швидкого одужання – гарний, кваліфікований лікар!

Віктор Михайлович Сидоренко зірка не лише на телеекрані, а й в операційній. Практикуючий хірург , він щодня оперує та консультує десятки людей. Завжди в гарному гуморі, легко і невимушено він поділиться своїми знаннями і навчить, як зберегти своє здоров‘я. 

Надсилайте Ваші запитання ведучому програми “Запитайте у лікаря” - к.м.н., хірургу Віктору Михайловичу Сидоренку - і ви дізнаєтеся про здоров‘я все!

Будь ласка увійдіть на сайт для відправки питання

Відповіді на запитання:
 • Добрий день! Як вилікувати щитовидку(це не в мене)? Моя мама приймає ліки, які називаються Барба йод, вона мені теж каже пити їх для профілактики.
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Доброго дня, Ірина!Захворювання щитовидки є дуже серйозним питанням, особливо сьогодні.Тому дати Вам пораду заочно щодо лікування захворювання щитовидної залози, яке Ви не вказали, неможливо.Лікування цих захворювання вимагає серйозних досліджень та консультацій, тому я би порадив людині з підозрою на захворювання щитовидної залази звернутися до лікаря-ендокринолога для проходження обстеження і призначення адекватного лікування. Якщо Ваша мама приймає вказаний Вами препарат за призначення - це, звичайно, правильно, а за порадою щодо його вживання Вами необхідно звернутися до Вашого сімейного лікаря.В будь-якому випадку йод є необхідним елементом для правильної роботи щитоподібної залози і вживати його для профілактики її захворювань можна, скажімо, в формі йодованої солі.Здоров'я Вам і Вашій родині!
 • Здравствуйте. Хотелось бы снова просмотреть сюжет про аллергию на животных, а среди выставленных сюжетов его нет. Заранее спасибо.
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Олено, дякую, що нагадали. Заходьте на наш сайт, найближчим часом відео з"явиться
 • Доброго вечора. Мені 18 років, цього літа мені вирізали жовчний міхур. Якоїсь дієти треба дотримуватись? Чи можливо, продукти, які взагалі не потрібно вживати - є? Дякую=)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Морико, без жовчного міхура людина може жити повноцінним життям. Що стосується дієти, нічого особливого не потрібно, оскільки повторно з"явитися каміння вже не може. Утім, хочу нагадати, що солона, гостра та масна їжа не найкращим чином позначається на здоров"ї. Слідкуйте за нашими програмами, щонеділі о 8.00, найближчим часом ми поговоримо про особливості дієт. Не пропустіть!
 • Як набрати вагу ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Дефіцит маси тіла - не менш серйозна проблема, а ніж зайва вага. У підлітковому віці так буває, і це є нормою. Для жінок зазначу, що недостатня вага може бути причиною безпліддя. Це дуже серйозно і потребує ретельного обстеження. В будь якому разі раджу перевірити щитовидну залозу, порушення її роботи теж може бути причиною схуднення. Дякую, цікава тема, обовязково обговоримо в студії. Будьте здорові!
 • Дорогий,Віктор Михайлович. Мені 13 років і в мене болить ліва лопатка.Порадьте будь ласка мені щось..
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Вероніко, дякую, що Ви така юна, і тувбуєтеся про своє здоров"я. Причиною болю в лопатці може бути травма, якщо ніякого ушкодження не було, є сенс перевірити хребет. Затиснення у грудному відділі хребта може віддавати болем у лопатці. В будь якому разі, нагадаю - самолікування шкодить Вашому здоров"ю. Якщо біль не минає обов"язково зверніться до лікаря.
 • какой диагноз по вашему самый страшный ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Владе, дякую за запитання. Можу сказати, що коли люди хворіють, це завжди сумино. НЕ буду оригінальним, якщо скажу, що найстрашніший той діагноз, який встановлений не вірно.
 • Розкажіть , якусь смішну медичну історію з Вашого життя)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Якщо почну розповідати смішні історії не зупинюсь до ранку. Взагалі вважаю, що гумор неймовірно допомагає в житті. Пацієнти з гумором одужують швидше - це доведений факт:)
 • Як очистити лице від прищів ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Ірино, по-прше, ніколи не кажіть прищі, по-друге-називайте їх фолікуліт, по-третє - з віком все пройде. А якщо більш конкретно, то раджу відвідати косметолога. Нічого страшного у цьому немає. Як правило, висипання на обличчі з"являються у перехідному віці, це приблизно з 12 і до 16 років. У цей період в організмі підлітків вирують гормони, саме гормони і є причиною різних проблем зі здоров"ям. Але є й гарна новина - як тільки гормональний фон налагодиться, усі ці проблеми минуть. Якщо висипання дрібні, схоже, як мак хтось розсипав по облиичю - це може бути ознакою демодекозу. Демодекс - кліщ, який живе на шкірі. Діагностується лише в лабораторії і лікується медикаментозно. Дивіться "Запитайте у лікаря" - в грудні більш детально про це поговоримо у стідії. Будьте здорові!
 • Віктор Михайлович як вилікувати насморк?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Ірино, одягайтесь по погоді,капайте носик і за тиждень все минеться. ДО речі, наступноїнеділі 18.11.12 о 8.00 У програмі "Запитайте у лікаря" ми про це розкажемо детально. Не пропустіть
 • Не страшно давать людям советы? Уверенный ли Вы в себе человек?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Не страшно, если они касаются специальности. В себе уверен относительно.
 • Виктор Михайлович, у меня астма. Каким видом спорта вы порекомендуете мне заняться?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Любым, который развивает дыхание и тренировки проходят на свежем воздухе, а не в зале
 • ларингит, возможно ли его быстро вылечить?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Возможно. Для женщины есть определенная сложность-нужно молчатьи
 • Вот вы доктор, а боитесь ли вы стоматолога?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Боюсь, несмотря на то, что жена и зять стоматологи. Это закон природы, его обмануть нельзя.
 • Вы уже имеете сына и дочку:) Хотели бы Вы еще детей? И сколько?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Кроме сына и дочери, у меня любимая внучка, хотелось еще внуков.
 • у Вас есть хобби- вы очень любите байки. Что вас заставило впервые сесть на байк и продолжаете ли вы заниматься этим хобби?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Я люблю не байки, мотоциклы, и люблю, когда меня называют мотоциклистом. Человек, который один раз сел на мотоцикл, спускается с него толькоо по состоянию здоровья, у меня, пока, со здоровьем все в порядке. Продолжаю заниматься.
 • В вашей биографии написано, что Вы любите цветы...А какие именно?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Орхидеи и диффенбахии, отдельный вопрос аквариумные растения.
 • Ви полюбляєте дивитися телевізор?* Ваша улюблена передача)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Нажаль, через брак часу, я дивляся телевізор або пізно ввечері, або рано вранці. Улюблена програма " Запитайте у лікаря". Раджу і Вам зазирати до нас у неділю о 8.00., там чимало цікавого. ДО речі, рано вставати корисно для здоров"я:)
 • Чи хотіли би ви створити свою клініку в Україні?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Хотів би , але ніколи не зможу. Я не організатор, я прекрасний виконавець. Впевнений, що на своєму місці, я роблю достатньо, займаюся улюбленою справою.
 • Юмор шкодить здоров'ю чи допомагає?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Тільки допомагає, з гумором жити приємніше і хворіти теж. У людини, яка живе з гарним настроєм, міцніший імунітет, позитивні люди рідше хворіють - це медично доведений факт
 • Як боротися з вірусами? Що допоможе ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Гарне запитання. Олександре, за нас все продумала природа.Підвищена температура і є тим засобом, який знищує віруси. Саме тому температуру тіла до 38.5 збивати просто заборонено, в такий спосіб організм позбувається ворогів. ЩО стосується противірусних препаратів, раджу не вживати їх самостійно, консультуйтеся з лікарем, чітко дотримуйтеся рекондацій. НА жаль, віруси бувають різними, і те, що вбиває один вірус не діє на інший. Саме тому лікарі так довго навчаються у вузах, щоб вміти розрізнити заразу і знешкодити. Не хворійте!
 • Розкажіть рецепт смачної та корисної страви?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Олександре, їжте те, що Вам подобається... але інколи. Я різні страви люблю, усе залежть від того хто готує, як і з ким Ви це їсте.
 • Що потрібно робити, щоб бути в житті здоровим?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Любити життя
 • Делали ли Вы благотворительные пожертвования хоть раз в жизни?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Делаю постоянно, особенно приятно, что этим занимаются мои дети.
 • Над чим ви зараз працюєте?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Все своє медичне життя займаюсь здоровь"ям пацієнтів
 • Яка ціль у вас головна в житті?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Нехай всі будуть здорові та щасливі.
 • Що для вас є найдорожчим в житті?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Життя моїх близьких
 • Кожна людина прагне здобути в житті ще більше!А як ви вважаєте,що Вам треба зробити,щоб стати ще успішнішим?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Я досяг всього, чого хотів, навіть трохи більше.
 • Что самое важное в вашей жизни сейчас?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Покой в семье
 • От чего у вас захватывает дух в этом мире?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  От того, то многое еще не успел.
 • В чем самое большее счастье в жизни?Лично для вас.
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Любимая жена и внучка
 • А как поступаете в сложных жизненных ситуациях?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Рационально
 • Які фрукти і овочі мають найбільше вітамінів?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Грейпфрут і капуста. Загалом, практично кожний овоч та фрукт э джерелом незамінних вітімінів та корисних речовин, крім того, їх вживання є безумовно корисним для процесу травлення, тому для підтримання здоров'я важливим є використання в їжу різноманітних овочів та фруктів, особливо в сезон їх зрілості.
 • Як ви вважаєте, чи варто підняти рівень медицини в Україні?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Як сказав В.В. Жириновський-" Однозначно"
 • Який момент з дитинства ви згадуєте з радістю?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Щасливе дитинство- це радість, тому я з великою втіхою можу згадати весь свій дитячий вік, який завдяки старанням моїх батьків, яким я вдячний усе життя, був для мене приємним і наповненим різноманіттям.
 • 49.Добрый день есть ли у вас домашние животные?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Кот Дирол и аквариумные рыбки... разныеееее
 • 50.Расскажите о своём расписании дня))
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Работа, работа, работа,работа и все в удовольствие
 • 51.Как вы думаете Бывает ли дружба между мужчиной и женщиной?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Только после постели. Цитата не моя.
 • 51.Как вы думаете Бывает ли дружба между мужчиной и женщиной?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  См. выше.
 • 52.Чего вы боитесь в жизни ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Не чего, а кого. Предателей и неискренних людей.
 • 53.Как вы поднимает себе настроение ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Если нет неприятностей, то все класс!
 • 46.Чем Вас может заинтересовать человек?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Каждый чем-то своим.Все люди интересны по-своему и в каждом мне важно рассмотреть его изюминку.
 • 46.Чем Вас может заинтересовать человек?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Кожан людина унікально по своему, і кожна буде цікава.
 • 47.Какие три предмета у Вас всегда с собой?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Всегда с собой главное - голова
 • 44.Скільки годин в день Ви спите?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Я діючий лікар. Інколи не сплю зовсім, інколи 8 годин... Останнє краще.
 • 45.Що для вас означає поняття "Дружба"?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дружба і ознаначає. Відчуття надійності.
 • 33.Просыпали вы на съёмки?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Нет, Я - жаворонок
 • 29.Что может вас расмешить ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Все, что угодно, но добротное.
 • 28.Хотел бы ты озвучить какой небуть мультфилим или фильм?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Очень, ведь я могу, правда?
 • 27.Ваше любимое :животное,фрукт,растение ,мульик?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Кот, яблоко, орхидея, " Жил был пес"
 • 25.Думашь ли ты о том что будет дальше ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Всегда.
 • 24.Что для тебя самое главное в жизни?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Счастье близких людей.
 • 23.Вашь любимый актёр ,актриса ? Телефедущий ,телеведущаяя?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Андрей Миронов, Ольга Сумская, Андрей Доманский, Маша Ефросинина
 • 21.Кем вы хотели стать в детстве ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Моряком.
 • 20.Какие есть у тебя таланты?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Думаю все
 • 18.Сколько ты заробатываешь ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Думаю, достаточно.
 • 19.Сколько языков ты знаешь ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Украинский, русский,английский.... ну и другие....., если нужно, я же доктор
 • 18.Сколько ты зарабатываешь ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Уже ответил
 • 17.Любишь ли ты смотреть на себя по ТВ ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Обожаю!
 • 16.Твой любимый предмет в школе?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Биология
 • Расскажи о себе
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Я- Лучший
 • 14.Что всегда с тобой ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Разумная голова.... Я так думаю....
 • 13.Опиши себя тремя словами ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Умный, красивый, добрый
 • 12.Ты очень энергичный и позитивный как тебе это удается?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Люблю жизнь. Очень.
 • 11.Какой размер ноги?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  43
 • 10.Сколько ты весишь ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  85
 • 9.Если бы тебе предложили вернутся в прошлое что бы ты изменил?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Ничего
 • 8.Ваша Любимая Страна ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Только Украина
 • 7.Что для тебя самое главное в жизни?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Счастье близких
 • 6.Где ты любишь отдыхать ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Не где, а с кем!
 • 5.Кто ты по професии?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Это лучший вопрос.!!! Доктор я, доктор!
 • 4.Во сколько был твой первый эфир на ТВ ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Во скольо лет? В 45 Во сколько часов? Так всегда в 8.00
 • 3.Любиш ли ты готовить? Какое твоё любимое блюдо?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Нет! Вкусное!!!
 • ме професію хірурга ви вибрали?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  мама підказала!
 • Важко було на першому ефірі?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дуже
 • Важко було на першому ефірі програмиjQuery17107327995230443776_1351270737594
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Аліно, щось робити вперше завжди хвилююче. ДО того , як стати ведучим, я був частим гостем на програмі "Запитайте у лікаря", і так склалося, що я прийшов практично у знайоме мені середовище і почав працювати з людьми , яких добре знав.
 • На фото ви такий щасливий)) про що думали в той момент?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Завжди тільки про хороше
 • З яким шоколадом ви зможете порівняти своє життя: з чорним чи молочним? Чи свій варіант =)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Молочний з горіхами я люблю найбільше. Але мушу сказати життя різноманітне, інколи воно темніше, інколи світліше, Словом, все складніше ніж у шоколаді
 • если бы Вы могли избавить мир от чего-либо, что это было бы?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  от подлости
 • лучшее изобретение человечества-этоjQuery17105404572293933957_1351254637288?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  сам человек
 • Ты верите в приметы?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Когда сбываются - верю
 • Какие были страхи в детстве?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Как у всех детей
 • Часто ли сталкиваетесь с "законом подлости"?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  К сожалению
 • Какой фильм ассоциируется с Вашим детством?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Буратино с Роланом Быковым и Санеевой
 • Как Вы представляете себе идеальный отдых?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Мій ідеальний відпочинок може бути лише з коханою людиною.У мене відпустка буває вкрай рідко, але тоді віпочивається краще
 • Главное чудо в Вашей жизни?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Рождение внучки
 • С какого возраста, начиная с детства, себя помните?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Думаю, месяцев с 10
 • Можете делать несколько дел одновременно? Какие?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  несколько дел одновременно и , притом, успешно, могут делать только женщины.
 • У Вас были вещие сны?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Хотелось бы верить, что да!
 • Легко ли Вас рассмешить?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Добротной шуткой - очень легко
 • Есть на Свете то,чего Вы боитесь?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Есть ...........................................
 • Згадайте будь який момент зі свого дитинства, який ви нізащо не забудете, той момент до якого хотілося повернутись хочаб на мить! =)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Хотілося б просто повернутись в дитинство.
 • В яких соцмережах ви зареєстровані?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Facebook, Одноклассники
 • Які курйози траплялись з вами на знімальному майданчику?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Здається не траплялось, я ж не професійний ведучий.
 • Где и как проходил Ваш первый эфир на телевидении?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  2005 рік, Новий канал,проходив важко
 • Расскажите о вашем имидже :)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Спокійний, зважений. Ям так думаю ...
 • Хотіли б Ви знятися в якомусь фільмі?Чи озвучити мультфільм?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дуже
 • Вас часто впізнають на вулицях?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Впізнаююююююююють.....
 • Какую музыку слушаете, больше нравится украинская или зарубежнастрадаяаійськ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Українська та російська естрада
 • Расскажите, какие у Вас таланты?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Ну талантов много...... Шучу
 • Яке у Вас відношення до Ваших фанатів?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Вони найкращі!!!!
 • На что вы потратили свои первые заработаные деньги?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Подарок маме сделал, горжусь до сих пор
 • Любите ли вы готовить? какое ваше коронное блюдо?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Сергію, зізнаюся, я не готую. Мого вміння вистачає лише на яєшню.
 • Что способно заставить Вас улыбнуться? Сколько раз в день Вы улыбаетесь?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Да почти все доброе. Если доброго много - постоянно.
 • Як ви відноситесь до благодійності? Чи приймаєте участь у благодійних акціях?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Сергію, дякую за запитання. Звичайно я ставлюся до цієї справи з повагою. ВВажаю, що допомога іншим - це важливо, але не розумію, коли це роблять на камеру. Благодійність - річ інтимна
 • Одобрили ли родители ваш выбор,связанный с работой?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Они мне его указали
 • Как проходят ваши идеальные выходные?:))
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  В работе
 • Есть ли у вас расписание дня? Расскажите о нем!)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Работать нужно больше!
 • Який у вас девіз?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  див. вище
 • Чи справді вам цікаво виконувати всі справи одночасно: і бути лікарем і працювати на телебаченні?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Якби було нецікаво, не робив би
 • Яку роботу порадите найбільше, телеведучого чи лікаря?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Кому що
 • Ви є прикладом для того, що життя лікаря і телеведучого сувмісно - можливе!) Як вам вдається і на канал забіжати, і до лікарні встигнути?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Треба любити свою роботу
 • Чи є у вас "мультфільм дитинства", який ви побачили ще з малечку, але можете дивитись і сьогодні?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Я люблю радянські мультфільми, вони мені зрозумілі. На мій погляд, вони виховують у дітях щось добре і важливе. Із аздоволення дивлясь і сучасні мультики, коли є час.
 • За що ви любите життя? І що по-вашому означає "Прожити життя щасливо?")
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Так, як проживаю його я
 • Ви "сова" чи "жайворонок"?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую, цікаве запитання. Що стосується мене, я чистий жайворонок, і скажу Вам, що переробити себе вкрай важко. Жайворонки ми чи сови, все закладено у нашому ДНК. Саме тому, деякі люди все життя себе мучать встаючи зранку.
 • Що б в своєму характері Ви хотіли б змінити?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Хотів би бути більш рішучим.
 • Без чого Ви не уявляєте свого життя?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Без улюбленої справи
 • До якого типу темпераменту Ви себе відносите: сангвінік, флегматик, холерик або меланхолік?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Хотілося б думати.ющо сангвінік, але холерик.
 • а чи вмієте Ви грати на якихось музичних інструментах?чи може хотіли б навчитись
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання, на жаль такого таланту в мене немає. Але інших слухати люблю, люблю коли люди професійні у своїй справі
 • Кем вы видите себя через 20 лет?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Знаєте, невдячна справа, загадувати наперед. Сподіваюся бути здоровим і при розумі
 • Ви одразу знайшли спільну мову із знімальною групою?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Я люблю усіх з ким працюю. Моя знімальна група, робить все, щоб мені було комфортно і легко під час запису. Я це ціную
 • а є у вас дитяча мрія яка вже здійснилась
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Чимало моїх мрій стали реальністю. Я мабуть, в дитинстві правильно мріяв?
 • Ви маєте домашнього улюбленця?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую, люблю такі запитання. Ви занєте, у мене є величезний акваріум де живе багато красивих риб, вони прекрасні і мовчазні. ДО речі, акваріум чудовий засіб розслабитися і відпочити. Спробуйте.
 • Ви б хотіли покинути велике місто, роботу, купити будиночок на березі моря та переїхати туди зі своєю родиною
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую, за запитання. Знаєте, я щось таке вже зробив, у всякому разі, мені є куди втекти з міста. Там я відпочиваю тілом і душею
 • Сколько лет вы плонируете прожить ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Цікаве запитання Владе, знаєте в Сполучених Штатах є один засекречений аналіз ДНК. Засекречений, тому що може розкрити таємниці тривалості життя кожної людини. От і я не загадую, думаю мою тривалість визначила природа.
 • У вас є фобії?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Фобій як таких, певно, немає
 • Хотите ли вы прожить до 100 и больше лет?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Желание есть, но возможность - врядли)))
 • За здоровый ли вы способ жизни?) Что порекомендуете нашему поколению?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую Сергію, за актуальне запитання. Я вважаю, що проблема сучасних людей - це втрата інтересу до реального життя, більшість надають перевагу віртуальному. Ось вам і все зло - сидячий спосіб життя, їжа на ходу і стрес..:( Висновки зробіть самі
 • Ви зустрічали світанок на роботі?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  На жаль,дуже часто
 • Що саме важке у професії лікаря?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  навчитись БУТИ лікарем психологічно
 • Що вважаєте наважчим у своїй професії?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Як і в будь-якій іншій професії - найважче, коли щось не виходить як планувалося.
 • Чи багато часу у Вас займають зйомки програми?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  один день на тиждень, як правило
 • Чому Ви рішили крім медицини ще попрацювати ведучим?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Ця пропозиція здалася мені цікавою можливістю опанувати щось зовсім для мене нове і невідоме
 • Чи боялися Ви в дитинстві лікарів?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Чесно-не памятаю. Мабуть, як і всі діти)))
 • Де Ви народилися? Як вчилися в школі? :)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  народився в місті Одеса, в школі ніби на мене не скаржилися))
 • Коли ви зрозуміли, що ви станете саме лікарем (що це Ваше покликання)?)
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  вступив до медичного інституту за порадою батьків, а потім - захопило
 • Как вам удается совмещать работу хирурга и телеведущего? Какие трудности это вызывает?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Стасе, на щастя, у мене все чітко сплановано - години коли я приймаю пацієнтів, і час запису програми. То ж труднощів стараюсь уникати
 • Ваша професія змушує брати на себе велику відповідальність. Ніколи лячно від цього не було?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  ну, цього моменту не уникнути, треба просто завжди про нього памятати!
 • Здоровий спосіб життя - що в нього має входити?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за актуальне запитання. Я вважаю, що проблема сучасних людей - це втрата інтересу до реального життя, більшість надають перевагу віртуальному. Ось вам і все зло - сидячий спосіб життя, їжа на ходу і стрес..:( Висновки зробіть самі
 • Ви займаєтеся спортом?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Зараз, нажаль, на ругулярні заняття не завжди вистачає часу, але намагаюся тримати себе в формі. За часів навчання займався греблею, стрибками в довжину та настільним тенісом.
 • Ким Ви мріяли стати у дитинстві? Чому саме медицина?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  мріяв, як батько, стати моряком але за великим бажанням мами став лікарем і дуже їй за це вдячний!
 • Хотели бы вы иметь другую професию?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Навіть не уявляю
 • Что бы вы посоветовали людям которые хотятстать доктором что нужно делать что бы стать таким как вы?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Владе, дякую за запитання. Будь яка професія, якщо нею займатися професійно, складна. Потрібно багато і безперервно вчитися і любити свою справу. Може банально але чесно.
 • Добрий вечір! А що ви посовітуєте зараз їсти, щоб пітримати імунітет в цю пору року ?
  Відповідь Віктора Сидоренко:
  Дякую за запитання. Імунітетові не потрібно заважати і це головне. Що стосується харчування, раджу дослухатися до свого організму, він підкаже. Зараз налягайте на цитрусові, не відмовіляйтеся від м"яса. В холодну пору ми, як правило, їмо більше, адже їжа допомагає нашому організмові зігрітися. Саме тому дієтологи не радять сідати на дієту взимку.
Залишити коментар
Щоб коментувати авторизуйтесь
  дивіться
на новому